Home / اخبار / آژانس تضمین کیفیت آموزش ایجاد می شود
قیمت تور استانبول

آژانس تضمین کیفیت آموزش ایجاد می شود

تور باکو – آژانس تضمین کیفیت آموزش جدیدی در جمهوری آذربایجان تأسیس خواهد شد. وزارت آموزش و پرورش گزارش داد كه این آژانس مطابق با حكم ریاست جمهوری امضا شده در 29 دسامبر تأسیس خواهد شد.

این آژانس بر اساس سازماندهی مجدد وزارت اعتبارات و وزارت آموزش و پرورش ایجاد می شود. آژانس تضمین کیفیت آموزش و پرورش بخشی از وزارت آموزش و پرورش است. سرمایه مجاز آژانس 100000 منات (58823 دلار) است.

طبق این مصوبه به هیئت وزیران دستور داده شده كه ساختمان اداری و همچنین برای حل سایر مسائل لجستیكی به آژانس ارائه دهد. به وزارت آموزش و پرورش دستور داده شده است تا ظرف دو ماه ساختار آژانس ، برنامه زمانبندی سمتها و حقوق (شامل افزایش حقوق ، پاداش و سایر پرداختها) را تصویب کند. این آژانس در چارچوب استراتژی دولت برای توسعه آموزش و پرورش اتخاذ شده در سال 2013 تاسیس شده است.

براساس این سند ، کیفیت آموزش و پرورش اولویت استراتژیک اصلی کشور اعلام شده است. در این سند اهداف بهبود سیستم شاخص های سنجش کیفیت آموزش و همچنین جهت تأمین منابع مالی برای افزایش کیفیت آن به منظور شکل گیری یک سیستم آموزشی که از نظر کیفیت و پوشش ، از کشورهای دارای رتبه برتر برخوردار باشد ، تعیین شده است. . آژانس تضمین کیفیت آموزش و پرورش برای دستیابی به این اهداف و ایجاد سیستمی برای اطمینان از آموزش مؤثر که مطابق با الزامات موجود باشد ، ایجاد شده است.

کشور آذربایجان همانند سایر کشورهای پیشرفته و مدرن جهان در رشته و پایه های مختلف دارای دانشگاه و دانشکده های مختلف و متفاوتی است از این جهت برای کسانی که علاقه مند برای ادامه تحصیل در انواع مقاطع تحصيلی هستند میتواند كشور بسیار مناسبی باشد. درباره تحصیل در کشور آذربایجان و جزئیات مربوط به زندگی تحصیلی در باکو می توانید به این صفحه مراجعه فرمایید. تحصیل در آذربایجان

The post آژانس تضمین کیفیت آموزش ایجاد می شود appeared first on تور باکو ، هتل باکو.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

ارزانترین و بهترین فصل سفر به کیش

چه فصلی بهترین فصل سفر به کیش است؟ مطمئنا هنگامی که قصد سفر دارید، آگاهی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *