Home / اخبار / ارائه بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات
قیمت تور استانبول

ارائه بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات به مسافران خود بیمه رایگان کرونا ارائه می‌دهد

این روزها ایرلاین‌ها برای حفظ ایمنی و جذب بیشتر مسافران خدمات مختلفی از خالی نگه داشتن صندلی‌های میانی هواپیما گرفته تا ارائه ماسک، بررسی وضعیت سلامت مسافرین در فرودگاه و القای اعتماد به آن‌ها ارائه می‌دهند. اما در این میان هواپیمایی امارات یه گام فراتر گذاشته و اعلام کرده است به تمامی مسافرین خود بیمه رایگان کرونا ارائه خواهد داد.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما امارات

بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات تمامی هزینه‌های درمانی، هزینه اقامت در هتل و حتی در صورت فوت مسافران هزینه‌های مراسم تدفین و خاکسپاری آن‌ها را پوشش می‌دهد.

هواپیمایی امارات اعلام کرده است: “می دانیم که با باز شدن تدریجی مرزها، مردم سفرهای خود را شروع می‌کنند اما تمامی مسافران به دنبال راحتی در سفر و بیمه‌ای هستند که آن‌ها را از خطرات پیش بینی نشده خصوصا در این شرایط سخت محافظت کند. به همین دلیل شرکت هواپیمایی امارات با ارائه بیمه رایگان کرونا سعی کرده است تا این نیاز مشتریان را مرتفع سازد.”

بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات تا سقف ۱۵۰٫۰۰۰ یورو (۱۷۶٫۰۰۰ دلار) برای خدمات درمانی و هزینه‌های پزشکی و تا ۱۴ روز، ۱۰۰ یورو برای دوران قرنطینه پرداخت خواهد کرد. اما این بیمه هزینه‌های مربوط به تست کرونا را در برنمی‌گیرد.

همچنین هواپیمایی امارات اعلام کرده است در صورت فوت مسافرین بر اثر ابتلا به ویروس کووید-۱۹، مبلغ ۱۵۰۰٫۰۰۰ یورو برای مراسم تدفین تقبل خواهد کرد.

اعتبار بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات تا ۳۱ روز پس از آغاز سفر خواهد بود و این بیمه تا پایان ماه اکتبر اجرایی است. به همین دلیل مسافرانی که می‌خواهند از خدمات این بیمه به صورت رایگان برخوردار شوند باید تا انتهای ماه اکتبر بلیط هواپیما خود را خریداری نمایند.

بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات نیازی به ثبت نام ندارد و پس از خرید بلیط هواپیما صرفنظر از کلاس پروازی و مقصد مسافرین برای آن‌ها قابل اجرا خواهد بود.

نوشته ارائه بیمه رایگان کرونا هواپیمایی امارات اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

استخر بیمه عمان، جاذبه ای دیدنی در دنیا

مسقط یکی از شهرهای زیبای کشور عمان است که به دلیل جاذبه های گردشگری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *