Home / اخبار / بازگشایی مرزهای امارات
قیمت تور استانبول

بازگشایی مرزهای امارات

دبی از ۷ ژوئیه پذیرای گردشگران خارجی خواهد بود

به گزارش رسمی کمیته ملی مدیریت بحران امارات در روز یکشنبه، فرودگاه‌های دبی از ۷ ژوئیه (۱۷ تیر) پذیرای گردشگران خارجی خواهند بود. مسافران باید پیش از ورود به امارات نتایج منفی تست کرونا خود را ارائه دهند یا تحت آزمایشات فرودگاه قرار بگیرند.

خرید بلیط هواپیما دبی

کمیته ملی مدیریت بحران امارات اضافه کرد: از دیروز (۲۲ ژوئن) به اماراتی‌هایی که در کشورهای دیگر مانده‌اند اجازه داده شد که به کشور خود بازگردند. همچنین از امروز (۲۳ ژوئن) شهروندان اماراتی و افرادی که مقیم این کشور هستند می‌توانند به کشورهای دیگر سفر کنند.

این تصمیمات در پی قوانین و پروتکل‌های بهداشتی که از طرف کمیته ملی مدیریت بحران دبی وضع شده‌اند، اتخاذ شده است و گردشگران و شهروندان اماراتی می‌توانند با رعایت این پروتکل‌ها در فرودگاه‌های دبی تردد داشته باشند.

این کمیته اعلام کرد: هزاران نفر از مردمی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تحت تاثیر محدودیت‌های ناشی از آن قرار گرفتند، می‌توانند برنامه سفرهای خود را از سر بگیرند.

دستورالعمل‌های مورد نیاز گردشگران بین المللی برای ورود به دبی

گردشگران خارجی که قصد سفر به دبی را داشته باشند باید اطمینان حاصل کنند که تمامی ملزومات سفر به امارات را دارا هستند.

گردشگران باید اپلیکیشن DXB را دانلود کرده و با ثبت جزئیات مشخصات خود در این اپلیکیشن، مقامات اماراتی را نسبت به وضعیت سلامت خود با خبر سازند.

مسافران پیش از ورود به امارات، علاوه بر تکمیل فرم “اظهارنامه سلامت”، باید اطمینان داشته باشند که بیمه نامه سلامتشان نیز معتبر است.

ایرلاین‌هایی که به مقصد امارات پرواز می‌کنند این اختیار را خواهند داشت تا از سوار کردن مسافرانی که هر یک از نشانه‌های کرونا را دارند خودداری کنند.

گردشگران باید حداقل چهار روز (۹۶ ساعت) پیش از سفر به امارات تحت آزمایشات کرونا قرار گرفته باشند. همچنین باید بتوانند ثابت کنند که هنگام ورود به فرودگاه‌های دبی آلوده به ویروس کرونا نشده‌اند و اگر موفق به اثبات سلامت خود نشدند، در فرودگاه‌های دبی تحت این آزمایشات قرار خواهند گرفت.

درجه حرارت بدن تمامی مسافران ورودی به محض ورود به فرودگاه دبی گرفته خواهد شد.

اگر هر یک از مسافران مشکوک به علائم کووید-۱۹ باشند، فرودگاه‌های دبی این حق را دارند تا اطمینان حاصل کنند که گردشگران عاری از ویروس کرونا هستند.

اگر نتیجه تست کرونا هر یک از مسافران مثبت بود، باید جزئیات وضعیت خود را در اپلیکیشن مذکور ثبت کنند و به مدت ۱۴ روز در قرنطینه به سر ببرند.

احتمالا این مطلب را هم بپسندید: 

بازگشایی مرزهای ترکیه و ایران

نوشته بازگشایی مرزهای امارات اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با جاهای دیدنی آبادان

جاهای دیدنی آبادان را بیشتر بشناسیم آبادان مشهورترین شهر خوزستان است. یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *