Home / اخبار / باکو برای نمایشگاه بین المللی کتاب 2019 آماده می شود
قیمت تور استانبول

باکو برای نمایشگاه بین المللی کتاب 2019 آماده می شود

تور باکو – باکو در حال آماده شدن برای ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب است که توسط وزارت فرهنگ آذربایجان برگزار می شود. نمایشگاه کتاب از 27 تا 29 سپتامبر در کاخ ورزشی باکو برگزار می شود.

به گزارش باکوگشت، این نمایشگاه به مناسبت 650مین سالگرد بزرگداشت عمادالدین نسیمی ، شاعر بزرگ آذربایجانی برگزارمی شود. هدف اصلی این رویداد ترویج عادات خواندن کتاب، آشنایی خوانندگان با انتشارات ملی و خارجی و همچنین ایجاد فرصت های همکاری بین انتشارات ملی و خارجی است.

پیش بینی می شود حدود 81 خانه نشر محلی و 40 انتشارات خارجی ، کتابفروشی ها و سازمان های دیگر از 22 کشور جهان در این نمایشگاه شرکت کنند. در همین زمان ، تعدادی از ارائه کتاب و جلسات امضای کتاب به عنوان بخشی از نمایشگاه کتاب برگزار می شود. ورود به نمایشگاه کتاب رایگان خواهد بود. در طول این رویداد ، ناشران این فرصت را دارند که محصولات چاپی خود را به نمایش بگذارند و بفروشند ، با نویسندگان خارجی و داخلی مذاکره کنند تا درمورد موضوعات مختلف مربوط به صنعت نشر و غیره بحث کنند.

نکته قابل توجه این است که پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب باکو که  در سال 2017 برگزار شد، بیش از 100 نمایشگاه ملی و 40 انتشارات خارجی در این نمایشگاه شرکت کردند. به عنوان بخشی از این رویداد ، تعداد زیادی سخنرانی و جلسات ادبی برگزار شد.

The post باکو برای نمایشگاه بین المللی کتاب 2019 آماده می شود appeared first on تور باکو.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

برقراری پروازهای مستقیم تهران استانبول و بالعکس

ایرلاین‌های ایرانی پروازهای مستقیم تهران استانبول را آغاز کردند در حال حاضر با توجه به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *