Home / اخبار / برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر
قیمت تور استانبول

برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر

هواپیمایی قشم ایر سه مسیر پروازی جدید را به برنامه پروازهای خود افزود

طبق اخبار رسمی هواپیمایی قشم ایر، این شرکت هواپیمایی سه مسیر پروازی جدید را به برنامه پروازهای خود می‌افزاید. قرار است مسیرهای پروازی جدید قشم ایر از مبدا گرگان به زابل، از مبدا اهواز به تبریز و از مبدا مشهد به کرج برقرار شود.

خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر

پروازهای هواپیمایی قشم ایر در مسیر گرگان- زابل-گرگان از تاریخ ۹۹/۰۴/۰۸ روزهای یکشنبه، در مسیر اهواز- تبریز- اهواز از تاریخ ۹۹/۰۴/۱۲ روزهای پنجشنبه و در مسیر مشهد-کرج-مشهد از تاریخ ۹۹/۰۴/۰۶ روزهای سه شنبه و جمعه انجام خواهد شد.

فروش بلیط هواپیمایی قشم ایر در مسیرهای گرگان-زابل- گرگان و اهواز-تبریز-اهواز به صورت سیستمی و در مسیر مشهد-کرج-مشهد به صورت چارتری خواهد بود.

بنا بر گزراش رسمی شرکت هواپیمایی قشم ایر، این شرکت هواپیمایی به منظور افزایش رضایت مشتریان و با هدف تکریم ارباب رجوع، اقدام به برنامه ریزی مطلوب برای افزایش پروازهای جدید در مسیرهای بین المللی و داخلی نموده است.

لازم به ذکر است طبق اعلام هواپیمایی قشم ایر، تمامی ناوگان این شرکت هواپیمایی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، روزانه و به طور مرتب کنترل و ضدعفونی می‌شود. همچنین در تمامی پروازهای هواپیمایی قشم ایر در پروازهای بین المللی و داخلی، پک‌های بهداشتی کامل شامل ژل‌های ضدعفونی دست، ماسک و دستکش به مسافران توزیع می‌گردد.

نوشته برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با جاهای دیدنی آبادان

جاهای دیدنی آبادان را بیشتر بشناسیم آبادان مشهورترین شهر خوزستان است. یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *