Home / اخبار / برقراری پروازهای تهران مادرید ایران ایر
قیمت تور استانبول

برقراری پروازهای تهران مادرید ایران ایر

برقراری پروازهای تهران مادرید ایران ایر

به تازگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید اسپانیا از برقراری پروازهای ایران اسپانیا در قالب مسیر تهران – مادرید – تهران خبر داد. برقراری پروازهای تهران مادرید به صورت هفتگی است و توسط هواپیمایی ایران ایر انجام خواهد شد.

بر اساس رایزنی‌های انجام شده از سوی سفارت ایران در اسپانیا با نهادهای ذیربط اسپانیا و همچنین با هواپیمایی ایران ایر و سازمان هواپیمایی کشوری مجوز پروازهای تهران مادرید صادر شده است.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران مادرید

بر این اساس پروازهای تهران مادرید مطابق با برنامه پروازی اعلام شده از سوی هواپیمایی ایران ایر از تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۱۲ شهریور ۹۹، روزهای چهارشنبه و به صورت هفتگی انجام خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده پروازهای تهران – مادرید در مسیر رفت به شماره پروازی IR731 روزهای چهارشنبه از ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ رأس ساعت ۰۹:۵۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و رأس ساعت ۱۴:۱۵ در فرودگاه مادرید – باراخاس (MAD) به زمین خواهد نشست.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی ایران ایر در مسیر مادرید تهران به شماره پروازی IR730 روزهای چهارشنبه از ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ رأس ساعت ۱۵:۳۰ از فرودگاه مادرید – باراخاس (MAD) حرکت کرده و رأس ساعت ۲۳:۵۰ در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

لازم به ذکر است سامانه فروش بلیط ایران ایر برای پروازهای تهران مادرید از ۲۶ مرداد ماه ۹۹ فعال است و مسافران هم اکنون می‌توانند بلیط پرواز به مادرید اسپانیا هواپیمایی ایران ایر را از طریق سایت فلای تودی خریداری نمایند.

نوشته برقراری پروازهای تهران مادرید ایران ایر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

رزرو هتل در کویته

نوشته رزرو هتل در کویته اولین بار در ✈️ قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *