Home / اخبار / برقراری پرواز اهواز رامسر هواپیمایی کارون
قیمت تور استانبول

برقراری پرواز اهواز رامسر هواپیمایی کارون

پرواز اهواز رامسر هواپیمایی کارون از پنجم تیر ماه آغاز می‌شود

مدیر کل فرودگاه‌های استان خوزستان از برقراری پرواز جدیدی در این فرودگاه خبر داد. قرار است از پنجم تیر ماه ۹۹ پرواز اهواز رامسر در مسیر رفت و پرواز رامسر اهواز در مسیر برگشت میان فرودگاه بین المللی اهواز (AWZ) و فرودگاه رامسر (RZR) انجام شود.

سید مهدی رزاز اظهار کرد: ” پرواز مستقیم اهواز رامسر و بالعکس با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده و نیاز شهروندان خوزستانی و به منظور رفاه حال مسافران برقرار شده است تا به آسانی و به صورت مستقیم بتوانند به این دو شهر سفر کنند.”

خرید ارزانترین بلیط هواپیما اهواز رامسر 

رزاز در ادامه افزود: ” پرواز اهواز رامسر و بالعکس با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در روزهای پنجشنبه، توسط هواپیمایی کارون و با هواپیمای فوکر ۱۰۰انجام خواهد شد.”

به گفته روابط عمومی شرکت فرودگاه‌های استان خوزستان، فرودگاه اهواز از تاریخ ۵ تیر ماه ۹۹ برابر با ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰ میزبان پروازهای هواپیمایی کارون در مسیر اهواز رامسر و رامسر اهواز با هواپیماهای فوکر ۱۰۰ خواهد بود. این پروازها در روز پنجشنبه و در یک نوبت پروازی انجام خواهد شد. پرواز اهواز رامسر به شماره پروازی NV266 راس ساعت ۱۲:۰۰ از مبدا فرودگاه بین المللی اهواز به مقصد فرودگاه رامسر خواهد بود. همچنین پرواز برگشت در مسیر رامسر اهواز به شماره پروازی NV2666 در همان روز از فرودگاه رامسر به فرودگاه بین المللی اهواز، راس ساعت ۱۴:۰۰ انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی کارون از اهواز به رامسر و از رامسر به اهواز را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

در جدول‌های زیر می توانید جزئیات اطلاعات پروازی هواپیمایی کارون در مسیر اهواز رامسر و مسیر رامسر اهواز را در ماه ژوئن و ژوئیه مشاهده کنید:

جدول اطلاعات پروازی هواپیمایی کارون از اهواز به رامسر:

پرواز اهواز رامسر هواپیمایی کارون
پرواز اهواز رامسر هواپیمایی کارون

جدول اطلاعات پروازی هواپیمایی کارون از رامسر به اهواز:

پرواز رامسر اهواز هواپیمایی کارون
پرواز رامسر اهواز هواپیمایی کارون

احتمالا این مطلب را هم بپسندید:

برقراری پرواز کرج اهواز قشم ایر

نوشته برقراری پرواز اهواز رامسر هواپیمایی کارون اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با جاهای دیدنی آبادان

جاهای دیدنی آبادان را بیشتر بشناسیم آبادان مشهورترین شهر خوزستان است. یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *