Home / اخبار / تورهای اندونزی جاکارتا
قیمت تور استانبول

تورهای اندونزی جاکارتا

تورهای اندونزی جاکارتا  Indonesia tours of Jakarta

درباره تور اندونزی جاکارتا چقدر اطلاعات دارید؟ تور اندونزی یک گزینه عالی برای تجربه یک سفر عالی می باشد. قیمت تور اندونزی برای تاریخ رفت و برگشت های متفاوت در تورزپرس مشخص شده است برای اطلاع می توانید به لینک مراجعه کنید.جاکارتا پایتخت کشور اندونزی می باشد و دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که سالانه هزاران هزار نفر را به سمت خود جذب می کند.

جاکارتا

اطلاعات کاملی از جاکارتا را می توانید در مقاله های زیر دنبال کنید:

قیمت تور جاکارتا

تور بالی جاکارتا

تور اندونزی جاکارتا

تور جاکارتا فروردین
جاکارتا در شمال غربی جاوه واقع شده است و دارای جمعیتی در حدود 8.792.000 نفر می باشد . جاکارتا در ساحل شمالی در کنار خلیج جاکارتا و دریای جاوه قرار دارد. رود زیبایی از میان شهر جاکارتا به نام رود سیلیونگ می گذرد که زیبایی خاصی به جاکارتا بخشیده است.این رود نهایتا به خلیج جاکارتا می ریزد.
 راه آهن جاکارتا آن را به شهرهای جزیرة جاوه متصل می کند از انجایی که  جاکارتا  در  نزدیکی  به دریا ست  دارای نسیم  مطبوعی می باشد که دائمی می باشد و در یکی از پرباران ترین مناطق جهان قرار دارد.می توان بیان کرد که متوسط باران سالانه جاکارتا در حدود دو هزار میلیمتر و متوسط رطوبت سالانه آن ۸۱% است.از انجایی که پایتخت اندونزی می باشد عده ی زیادی برای تجارت به این شهر سفر می کنند. چرا که جاکارتا از مناطق صنعتی اندونزی به شمار می رود.

 

فرودگاه بزرگ و بین‌المللی سوکارنا هاتوی جاكارتا دارای سه ترمینال با پروازهای داخلی و خارجی  می باشد که در بیست کیلومتری شمال غربی شهر جاکارتا واقع شده است
در مورد اقتصاد جاکارتا می توان بیان کرد که دولت اندونزی برنامه های  بسیاری برای گسترش صنایع آن اخیرا  اجرا کرده است.این برنامه ها باعث شده است که جاکارتا مرکز عمدة صنایع ساخت ظروف شیشه ای ، ماشین آلات ، ابزار و ورقهای فلزی ، تولید روغن و لاستیک صنعتی ، صابون سازی و نساجی  اندونزی شود.
جاکارتا از مشهورترین شهرهای اسلامی قلمداد می شود و دارای بناهای بسیاری متعلق به دوره استعمارمی باشد. بافت شهر جاکارتا مطابق الگوی شهرهای هلندی  می باشد. آثار و اماکن دیدنی شهر عمدتاً در بخش مرکزی که بافت قدیمی شهر می باشد قرار گرفته است.
جاکارتا دیدنی ها و جاذبه های گردشگری بسیاری درون خود دارد و علاوه بر تفریحات ابی بسیار می توان به پارک های ابی بزرگ و مجهز ان نیز اشاره کرد. از انجایی که جاکارتا مرکز اندونزی  و به نحوی مرکز تجارت اندونزی است دارای هتل های متنوعی می باشد از هتل های لوکس گرفته تا هتل هایی که برای اقامت کاری گزینه مناسبی می باشند. مراکز خرید جاکارتا اکثرا به هتل ها نزدیک می باشد . شما می توانید رزرو انلاین تور را در تورزپرس دنبال کنید.

 

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

روز جهانی هواپیمایی کشوری، رویدادی که اهمیت حمل‌ونقل هوایی را یادآوری می‌کند

روز جهانی هواپیمایی کشوری، رویدادی که اهمیت حمل‌ونقل هوایی را یادآوری می‌کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *