Home / اخبار / شروع پروازهای تهران دبی هواپیمایی ماهان
قیمت تور استانبول

شروع پروازهای تهران دبی هواپیمایی ماهان

پروازهای تهران دبی هواپیمایی ماهان از سر گرفته شد

پس از ماه‌ها وقفه سرانجام پروازهای تهران – دبی – تهران مجددا از سر گرفته شد. پس از بازگشایی مرزهای امارات اکنون مسافران ایرانی می‌توانند بدون محدودیت به شهر دبی سفر کنند.

در همین راستا هواپیمایی ماهان پروازهای خود را در قالب مسیر تهران – دبی – تهران مجددا از سر گرفت. این پروازها از ۱۹ تیرماه ۹۹ به صورت روزانه در مسیر تهران دبی و بالعکس انجام خواهند شد.

خدیر ارزانترین بلیط هواپیما دبی

بر این اساس پروازهای تهران دبی هواپیمایی ماهان در مسیر رفت به شماره پروازی W5061 تمامی روزهای هفته راس ساعت ۰۸:۰۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و راس ساعت ۱۰:۳۰ همان روز در فرودگاه دبی (DXB) به زمین خواهد نشست.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی ماهان در مسیر دبی تهران به شماره پروازی W5060 تمامی روزهای هفته راس ساعت ۱۲:۰۰ از فرودگاه دبی (DXB) حرکت کرده و راس ساعت ۱۴:۳۰ همان روز در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

ذکر این نکته ضروری است که تمامی مسافران توریستی و اقامتی که از تهران به دبی سفر می‌کنند باید در یکی از بیمارستان‌های عرفان نیایش، ایران پاتوبیولوژی و یا کاویان تهران اقدام به انجام تست کرونا نمایند و تا ۹۶ ساعت قبل از پرواز جواب تست PCR خود را ارائه نمایند.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی ماهان ایر از تهران به دبی و از دبی به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته شروع پروازهای تهران دبی هواپیمایی ماهان اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

استخر بیمه عمان، جاذبه ای دیدنی در دنیا

مسقط یکی از شهرهای زیبای کشور عمان است که به دلیل جاذبه های گردشگری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *