Home / اخبار / شروع پروازهای مسکو هواپیمایی قطر
قیمت تور استانبول

شروع پروازهای مسکو هواپیمایی قطر

پروازهای مسکو هواپیمایی قطر از ۱۳ مرداد آغاز می‌شود

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های جهان است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف جهان دارد. این شرکت هواپیمایی به تازگی از شروع مجدد پروازهای خود به مقصد مسکو خبر داد. پروازهای مسکو هواپیمایی قطر به صورت غیر مستقیم و در فالب مسیر تهران – دوحه – مسکو انجام خواهد شد. قرار است پروازهای تهران مسکو هواپیمایی قطر از تاریخ ۳ آگست ۲۰۲۰ برابر با ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ آغاز شود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما مسکو

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی قطر در قالب مسیر تهران – دوحه – مسکو از تاریخ ۳ آگست، تمامی روزهای هفته با شماره‌های پروازی QR499، QR491 و QR483 در مسیر تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر با شماره‌ پروازی QR233 در مسیر دوحه مسکو از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه دوموده دوو (DEM) انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی قطر در قالب مسیر مسکو – دوحه – تهران از تاریخ ۳ آگست، تمامی روزهای هفته با شماره‌ پروازی QR234 در مسیر مسکو دوحه از فرودگاه دوموده دوو (DEM) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر با شماره‌های پروازی QR490 ،QR482 و QR498 در مسیر دوحه تهران از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شود.

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می‌دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط‌های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می‌د‌هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در مسیر ذکر شده می‌توانند تاریخ پرواز خود را بدون پرداخت هزینه تغییر دهند و یا برای سفرهای آتی خود از اعتبار بلیط استفاده نمایند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر تهران مسکو و یا مسکو تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

 

نوشته شروع پروازهای مسکو هواپیمایی قطر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

همه چیز درباره خانه گربه های وان

زمانی که به شهر وان سفر می کنید، جاذبه های مختلفی را از نزدیک می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *