Home / اخبار / شروع پروازهای ژوهانسبورگ هواپیمایی قطر
قیمت تور استانبول

شروع پروازهای ژوهانسبورگ هواپیمایی قطر

پروازهای ژوهانسبورگ هواپیمایی قطر از ۱۲ مرداد آغاز می‌شود

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های جهان است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف جهان دارد. این شرکت هواپیمایی به تازگی از شروع مجدد پروازهای خود به مقصد ژوهانسبورگ خبر داد. پروازهای ژوهانسبورگ هواپیمایی قطر به صورت غیر مستقیم و در فالب مسیر تهران – دوحه – ژوهانسبورگ انجام خواهد شد. قرار است پروازهای تهران ژوهانسبورگ هواپیمایی قطر از تاریخ ۲ آگست ۲۰۲۰ برابر با ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ آغاز شود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما ژوهانسبورگ

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی قطر در قالب مسیر تهران – دوحه – ژوهانسبورگ از تاریخ ۲ آگست، تمامی روزهای هفته با شماره‌های پروازی QR499 ،QR491 و QR483در مسیر تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر با شماره‌های پروازی QR1363 ،QR1365 و QR1367 در مسیر دوحه ژوهانسبورگ از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه الیور تامبو ژوهانسبورگ (JNB) انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی قطر در قالب مسیر ژوهانسبورگ – دوحه – تهران از تاریخ ۳ آگست، تمامی روزهای هفته با شماره‌های پروازی QR1364 ،QR1368 و QR1366 در مسیر ژوهانسبورگ دوحه از فرودگاه الیور تامبو ژوهانسبورگ (JNB) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر با شماره‌های پروازی QR490 QR482 و QR498 در مسیر دوحه تهران از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شود.

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می‌دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط‌های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می‌د‌هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در مسیر ذکر شده می‌توانند تاریخ پرواز خود را بدون پرداخت هزینه تغییر دهند و یا برای سفرهای آتی خود از اعتبار بلیط استفاده نمایند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر تهران ژوهانسبورگ و یا ژوهانسبورگ تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته شروع پروازهای ژوهانسبورگ هواپیمایی قطر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

استخر بیمه عمان، جاذبه ای دیدنی در دنیا

مسقط یکی از شهرهای زیبای کشور عمان است که به دلیل جاذبه های گردشگری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *