Home / اخبار / پروازهای ایران کانادا با هواپیمایی قطر ایرویز
قیمت تور استانبول

پروازهای ایران کانادا با هواپیمایی قطر ایرویز

پروازهای ایران کانادا با هواپیمایی قطر ایرویز برقرار است

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های جهان است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف جهان دارد. در حال حاضر هواپیمایی قطر برای انتقال مسافران از ایران به کانادا و بالعکس اقدام به برقراری پروازهای غیر مستقیم ایران کانادا نموده است. پروازهای ایران کانادا با هواپیمایی قطر ایرویز به بسیاری از شهرهای کانادا از جمله تورنتو (YYZ)، مونترال (YUL)، ونکوور (YVR)، وینیپگ (YWG) ساسکاتون (YXG) انجام می‌شود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما قطر ایرویز

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می‌دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط‌های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می‌د‌هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

مسافرینی که از ایران قصد سفر به کانادا را دارند، موظف به تکمیل فرم پرسشنامه و انجام مراحلی برای دریافت تاییدیه سفر از هواپیمایی قطرایرویز هستند.

همچنین مسافرانی که از اعضای خانواده‌های کانادایی هستند با شرایط زیر می‌توانند به کانادا سفر کنند:

  • دارندگان ویزای نوع D : مسافرانی که ویزای نوع D برای ورود به شهرهای وین، آمستردام، فرانکفورت، مونیخ، برلین، بارسلون، زوریخ، پاریس، بروکسل، کپنهاگ، مادرید و اسلو را دارند احتیاج به تاییدیه قبل از پرواز نخواهند داشت.

دارندگان ویزای نوع D اروپا تنها اجازه ورود به کشور صادر کننده ویزا را دارند .

مثال: مسافری که ویزای نوع D از کشور آلمان دارد اجازه ورود به کشور فرانسه را ندارد.

  • دارندگان ویزای PG-01 : نیازی به تائیدیه سفر ندارند.
  • دارندگان ویزای V-1 (همسر کسانی که گرین کارت دارند)، والدین شهروندان بالغ کانادایی: نیازی به تائیدیه سفر ندارند، با این حال باید هنگام چک- این باید نسبت خود و مدت زمان سفر را اثبات کنند (برای مثال با ارسال بلیط بازگشت)، که این مدت باید بیشتر از ۱۵ روز و کمتر از ۶ ماه باشد.
  • دارندگان ویزای V-1 (همسر کسانی که گرین کارت دارند)، والدین شهروندان کودک کانادایی که با فرزند خود به کانادا سفر می‌کنند: این گروه باید برای تائیدیه سفر اقدام نمایند. مسافران باید با توجه به بخشنامه هواپیمایی قطر ایرویز مدارک خود را تقدیم دفاتر هواپیمایی قطر ایرویز نمایند.

نکته: طبق تعریف ایرلاین قطر و کنسولگری خواهر و برادر جز خانواده درجه یک محسوب نمی‌شوند. (پدر، مادر، همسر)

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به استانبول و از استانبول به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام نمایید.

 

نوشته پروازهای ایران کانادا با هواپیمایی قطر ایرویز اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

همه چیز درباره خانه گربه های وان

زمانی که به شهر وان سفر می کنید، جاذبه های مختلفی را از نزدیک می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *