Home / اخبار / پروازهای تهران مالدیو برقرار است
قیمت تور استانبول

پروازهای تهران مالدیو برقرار است

پروازهای تهران مالدیو تمامی روزهای هفته انجام می‌شود

در حال حاضر با توجه به باز شدن مرزهای مالدیو به روی مسافران پروازهای دو شرکت هواپیمایی در مسیر تهران مالدیو برقرار است. مسافران ایرانی برای سفر به مالدیو می‌توانند از پروازهای تهران مالدیو به صورت غیر مستقیم در قالب دو مسیر تهران – دوحه – ماله و تهران – دبی – ماله بهره ببرند.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما مالدیو

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی قطر در قالب مسیر تهران – دوحه – ماله تمامی روزهای هفته با شماره‌های پروازی QR499، QR491 و QR483 در مسیر تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر با شماره‌ پروازی QR672 در مسیر دوحه ماله از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه ابراهیم نصیر ماله (MLE) انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی قطر در قالب مسیر ماله – دوحه – تهران تمامی روزهای هفته با شماره‌ پروازی QR675 در مسیر ماله دوحه از فرودگاه ابراهیم نصیر ماله (MLE) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر با شماره‌های پروازی QR490 ،QR482 و QR498 در مسیر دوحه تهران از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شود.

لازم به ذکر است هواپیمایی امارات نیز هر هفته دو پرواز از تهران به مقصد ماله دارد. پروازهای رفت هواپیمایی امارات در مسیر تهران – ماله روزهای شنبه و یکشنبه با شماره پروازی EK972 از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دبی (DXB) و در ادامه مسیر با شماره‌ پروازی EK656  در مسیر دبی ماله از فرودگاه دبی (DXB) به مقصد فرودگاه ابراهیم نصیر ماله (MLE) انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی امارات در مسیر ماله دبی روزهای شنبه و یکشنبه با شماره پروازی EK657 از فرودگاه ابراهیم نصیر ماله (MLE) به مقصد فرودگاه دبی (DXB) و در ادامه مسیر با شماره‌های پروازی EK971در مسیر دوحه تهران از فرودگاه دبی (DXB) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شود.

نوشته پروازهای تهران مالدیو برقرار است اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

همه چیز درباره خانه گربه های وان

زمانی که به شهر وان سفر می کنید، جاذبه های مختلفی را از نزدیک می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *