Home / آنکارا تهران / پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا با قطر ایروز
قیمت تور استانبول

پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا با قطر ایروز

آغاز پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا با هواپیمایی قطر ایرویز

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های جهان است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف جهان دارد. در حال حاضر هواپیمایی قطر برای انتقال مسافران از تهران به آنکارا اقدام به برقراری پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا در قالب مسیر تهران-دوحه- آنکارا نموده است. تاریخ شروع پروازهای تهران آنکارا با هواپیمایی قطر ایرویز از روز چهارشنبه ۱۸ تیرماه ۹۹ برابر با ۸ ژوئیه ۲۰۲۰ خواهد بود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران آنکارا

کیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می‌دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط‌های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می‌د‌هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در مسیر تهران آنکارا می‌توانند تاریخ پرواز خود را بدون پرداخت هزینه تغییر دهند و یا برای سفرهای آتی خود از اعتبار بلیط استفاده نمایند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا با قطر ایرویز در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه با شماره پروازی QR499 در مسیر تهران دوحه راس ساعت ۲۳:۱۵ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR313 در مسیر دوحه آنکارا روز بعد راس ساعت ۰۷:۱۰ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه اسن بوئا آنکارا (ESB) انجام می‌شود.

همچنین دیگر پروازهای این شرکت هواپیمایی با شماره پروازی QR491 در مسیر تهران دوحه روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه راس ساعت ۰۵:۳۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR313 در مسیر دوحه آنکارا همان روز راس ساعت ۰۷:۱۰ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه اسن بوئا آنکارا (ESB) انجام خواهد شد.

همچنین پروازهای برگشت آنکارا تهران هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه با شماره پروازی QR314 در مسیر آنکارا دوحه راس ساعت ۱۳:۴۰ از فرودگاه اسن بوئا آنکارا (ESB) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR490 در مسیر دوحه تهران روز بعد راس ساعت ۰۰:۵۰ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد.

دیگر پرواز برگشت در مسیر آنکارا تهران هواپیمایی قطر ایرویز در همان روزهای قید شده با شماره پروازی QR314 در مسیر آنکارا دوحه راس ساعت ۱۳:۴۰ از فرودگاه اسن بوئا آنکارا (ESB) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR498 در مسیر دوحه تهران روز بعد راس ساعت ۱۸:۳۰ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به آنکارا و از آنکارا به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا با قطر ایروز اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

ترفندهایی برای تحویل سریع چمدان در فرودگاه

برای تحویل سریع چمدان در فرودگاه چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ انتظار برای دریافت چمدان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *