Home / اخبار / پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر
قیمت تور استانبول

پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر

پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر برقرار است

در حال حاضر با توجه به شیوع کرونا و با وجود لغو بسیاری از پروازها، هواپیمایی ایران ایر هر هفته پروازهایی را به شهرهای خارجی مانند منچستر، مادرید، آمستردام، کراچی و پاریس انجام می‌دهد. پروازهای پاریس ایران ایر در قالب مسیر تهران – پاریس – تهران انجام می‌شود. پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته انجام می‌شود. البته هواپیمایی قطر ایرویز نیز به صورت روزانه پروازهایی از تهران به پاریس انجام می‌دهد. بنابراین مسافران می‌توانند تمامی روزهای هفته با هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به پاریس سفر کنند. اما اگر مسافران قصد سفر مستقیم از تهران به پاریس را داشته باشند می‌توانند از پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر بهره ببرند.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران پاریس

بر این اساس پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر در مسیر رفت روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته با شماره پروازی IR733 رأس ساعت ۱۰:۱۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و راس ساعت ۱۳:۴۵همان روز در فرودگاه شارل دوگل پاریس (CDG) به زمین می‌نشیند.

همچنین پروازهای مستقیم پاریس تهران ایران ایر در مسیر برگشت روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته با شماره پروازی IR732 رأس ساعت ۱۵:۱۵ از فرودگاه شارل دوگل پاریس (CDG) حرکت کرده و رأس ساعت ۲۳:۳۰ همان روز در فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به زمین می‌نشیند.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر از تهران به پاریس و از پاریس به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته پروازهای مستقیم تهران پاریس ایران ایر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

استخر بیمه عمان، جاذبه ای دیدنی در دنیا

مسقط یکی از شهرهای زیبای کشور عمان است که به دلیل جاذبه های گردشگری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *