Home / اخبار / پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر
قیمت تور استانبول

پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر

پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر برقرار است

در حال حاضر برای مسیر تهران – کوالالامپور – تهران هواپیمایی قطر ایرویز تمامی روزهای هفته پروازهایی را برقرار کرده است. بنابراین مسافرانی که می‌خواهند از تهران به کوالالامپور و یا بالعکس سفر کنند می‌توانند از پروازهای غیر مستقیم قطر ایرویز بهره ببرند. پروازهای کوالالامپور قطر ایرویز، در قالب مسیر دوحه – تهران – کوالالامپور و بالعکس انجام می‌شوند. اما هواپیمایی ماهان برای رفع مشکل مسافرانی که قصد سفر مستقیم از تهران به کوالالامپور را دارند پروازهایی را تداک دیده است. پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر هر هفته یکبار انجام می‌شوند.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما کوالالامپور

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی ماهان در مسیر تهران کوالالامپور به شماره پروازی W5083 روزهای جمعه راس ساعت ۲۲:۳۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و راس ساعت ۱۰:۰۰ روز بعد در فرودگاه کوالالامپور (KUL) به زمین خواهد نشست.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی ماهان در مسیر کوالالامپور تهران به شماره پروازی W5082 روزهای شنبه راس ساعت ۱۲:۰۰ از فرودگاه کوالالامپور (KUL) حرکت کرده و راس ساعت ۱۶:۳۰ همان روز به وقت محلی در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی ماهان ایر از تهران به کوالالامپور و از کوالالامپور به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

استخر بیمه عمان، جاذبه ای دیدنی در دنیا

مسقط یکی از شهرهای زیبای کشور عمان است که به دلیل جاذبه های گردشگری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *