صفحه اصلی / تور / بهترین فصل سفر به بلگراد
قیمت تور استانبول

بهترین فصل سفر به بلگراد


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به بلگراد

شهر زیبای بلگراد در کشور صربستان واقع شده است، این شهر دارای جاذبه های دیدنی و تاریخی بسیاری می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از مناطق دیدنی این شهر تور صربستان را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از مسائلی که گردشگران قبل سفر خود به این شهر باید از آن آگاه شوند بهترین فصل سفر به بلگراد می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر به بلگراد در اختیار شما قرار دهیم.

به طور کلی آب و هوای شهر بلگراد گرم و معتدل بوده و بارش باران در تمام فصل های سال وجود دارد. میانگین دمای هوا در این شهر حدود ۱۲ درجه سانتی بوده و میزان بارش باران در حدود ۶۶۰ میلی متر می باشد. در ماه ژوئن بارش باران به اوج خود رسیده و به ۸۴ میلی متر می رسد، همچنین خشک ترین ماه سال را می توان ماه اکتبر دانست، در این ماه میزان بارش در این شهر حدود ۳۸ میلی متر است. این شهر دارای آب و هوای قاره ای می باشد. در فصل زمستان دمای هوای بلگراد سرد شده، اما سرما شدید نمی باشد. به طور کلی می توان گفت به ندرت دمای هوای این شهر به زیر صفر درجه سانتی گراد می رسد و سرد ترین ماه سال در این شهر ژانویه می باشد. گردگشران تور بلگراد جالب است که بدانند کمترین دمای ثبت شده در این شهر به ژانویه سال ۱۸۹۳ باز می گردد، در آن زمان دمای هوای بلگراد منفی ۲۶ درجه سانتی گراد بوده است.
بطور کلیگردشگران تور صربستان لازم است بدانند که بهترین فصل سفر به بلگراد، بهار و تابستان است، در این دو فصل آب و هوای این شهر مناسب تر می باشد. در فصل بهار این شهر کمی شلوغ تر از تابستان است. در ماه های آگوست، اکتبر و نوامبر فتیوال های مختلفی در این شهر برگزار می شود.

نوشته بهترین فصل سفر به بلگراد اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

 تور ارزان استانبول

این مطالب را نیز ببینید!

دریاچه ارواح دریاچه‌ای وهم‌انگیز در آغوش درختان

بازدید از دریاچه ارواح، گشت در جنگل های مازندران

ابیانه و باغ فین فولبرد- سرخ جامه کهن

روستای سرخ رنگ ابیانه، مسجد و کوه حاجتگاه، آتشکده هارپاک، تماشای لباس های سنتی مردان …

ییلاق سی دشت تنفسی تازه در ییلاقی سبز

پیاده روی در جنگلهای حفاظت شده سیاهرود، طبیعتگردی در دامنه های درفک و دشت سی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *